אסטרטגיית גירושין

אודותינו

משרדנו מתמחה בייצוג משפטי בבתי הדין הרבניים, ונותן מענה נחוש ואפקטיבי לכל תיק, ולעיתים עד כדי מלחמה על מיצוי זכויות הלקוח מתחילה ועד סוף.

אנחנו מאמינים, כי אסטרטגיה יצירתית עם חשיבה 'מחוץ לקופסא' תוך שימוש בזרוע 'טוען הרבני' מחד ובזרוע 'מגשר' מאידך, היא זו שמביאה בס"ד להצלחה בתיק.

פוסטים אחרונים

דיני משפחה

חזקת גיל הרך – גם כיום?

כולם שמעו על המושג 'חזקת גיל הרך' הקובע שילדים קטנים מגיל 6 נמצאים בחזקת אימם, אך כלל זה תקף בכל מקרה? האם כלל זה מוסכם גם היום שנשים יוצאות לעבוד? מתברר שהנושא לא כל כך פשוט. כנסו!

המשך לקרוא »
תאריך לועזי
דיני משפחה

פסילת חוות דעת מומחה מטעם בית הדין

מה קורה אילו חוות דעת המומחה אינה הגונה בעיניכם? כך גם מה קורה אילו ברור לכם שהמומחה 'תפס צד' ומסלף את העובדות שעומדות בפניו? כיצד ניתן להוכיח זאת כשאינכם זוכים לשיתוף פעולה מ'הגורמים' הנוגעים בדבר?
על כך ועל חשיבה 'מחוץ לקופסא' שהצילה במאמר שלפניכם, זהירות!
מאמר מרתק לפניכם!

המשך לקרוא »

אסטרטגיית גירושין

הצלחה בגירושין? עניין של אסטרטגיה!

כל אסטרטג טוב יודע, כי יציאה למלחמה ללא אסטרטגיה מדויקת משולה לקפיצת ראש במים רדודים, בניית אסטרטגיה נכונה משמעותה, קביעת יעדים, הערכת התנהגות הסובבים, התאמת דרכי הפעולה למשאבים הכספיים, ויישום הפעולה באופן מיטבי.

הדברים נכונים כמעט בכל דבר, אך גם – ובפרט בכל הליך גירושין!

מטבע הדברים מחשבות על גירושין לא באות לעולם ברגע אחד, הם מקננות בראש תקופה ארוכה קודם תחילת ההליך עצמו, אך לא כולם יודעים, כי כבר אז חשוב לקבל ליווי של טוען רבני מנוסה ופיקח, הערכה מקצועית ובניית אסטרטגיה מדוייקת כבר בשלב זה, היא קריטית להצלחת התיק!

על בן הזוג שהחליט להתגרש לקחת בחשבון כי ייתכן מאוד שבן זוגו  יערים קשיים בדרכו ללא סוף מתוך נקמה פשוטה או כאמצעי לשיפור הישגיו, כך גם, כי בן זוגו יכחיש אירועים ועובדות בעלי משמעות קריטית להליך הגירושין.

מלבד זאת, לרוב אף בן זוגו מבין כי הגירושין קרבים ובאים, ומסתבר שהוא כבר מתודרך על ידי בעל מקצוע כיצד לייצר חומרים על ידי הטמנת מלכודות שבסופו של תהליך יניבו לו פירות לא מבוטלים, כך גם חזקה עליו, שידע להעלים מהבית את כל הממצאים העלולים להוות ראיה כנגדו.

מציאות זאת היא עניין שבשגרה, וכל טוען רבני מנוסה מחזיק באמתחתו סיפורים לעייפה על מקרים מעין אלו.

טוען רבני מקצועי, ידע להדריך את לקוחו כבר בשלב הזה כיצד להימנע מליפול למלכודות, וכיצד לתעד את כל הממצאים הרלוונטיים להליך הגירושין עוד קודם שבן זוגו יספיק להעלים אותם.

ראה כאן מאמרינו 'עשרת הטיפים למתגרש המתחיל'.

בן זוג שמתייעץ עם טוען רבני מקצועי עוד קודם להליך, הוא זה שבסופו של ההליך בביה"ד ימקסם בס"ד את זכויותיו.

Print Friendly, PDF & Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נגישות